נופש באילת בזול

החיפוש אחר החופשה האולטימטיבית כבר בשיא, ואחד המקומות בהם מספר הנופשים הולך וגדל בכל שנה זה בעיר אילת. לאורך חופיה של העיר עם המים הצלולים והאלמוגים המרהיבים ניתן למצוא מלונות, בתי הארחה באילת וכן גם דירות נופש. לא נפסח על הנושא הכספי כי הרי ידוע שלהגיע לאילת (הרוב מדובר בטיסות) זוהי הוצאה גדולה בעיקר כאשר מדובר בנופש עם ילדים. ובכל זאת איך מוצאים נופש באילת בזול? האם יש דבר כזה?

לסגור דילים לא בשיא העונה

נופש באילת בזול

כדי להשיג נופש באילת בזול, מומלץ לברר כבר בתקופת האביב סביב חודשים מאייוני לגבי מקומות מתאימים לחופשה. לרוב בתקופות האלו המחירים עדיין ראליים ומוזלים ויש מקומות פנויים. אם בכל זאת רוצים לנפוש בחודשי הקיץ החמים אפשר לשריין מקום ובכך להבטיח מחיר מוזל והרבה יותר נוח לכיס. ולא לחכות עד הרגע האחרון כי המחירים רק עולים והחופשה המשפחתית תהיה הרבה יותר יקרה.

מלון ממוצע ולא מצועצע

מלונות פאר או וילות יוקרה לחופשה יכולים לעלות לא מעט כסף, אם אתם לא בעניין של מלונות פאר ועיצוב השנדלירים בלובי המלון לא יכריע אם תתארחו במלון או לא, ההמלצה להוזלת מחירים וספציפית נופש באילת בזול תלוי במקום. יש המון בתי הארחה, דירות נופש, וגם מלונות ברמת אירוח סנדרטית ולא מפוארת ועדיין מרגישים שנמצאים בחופשה ונהנים מכל שירותי בית המלון . זוהי דרך נוספת להוזיל את החופשה מבלי לרדת רמה באיכות החופשה.

איך מיקום נכון יכול להוזיל עלויות?

מלונות יוקרתיים ומיוחדים לרוב לא יהיו במרכז העיר אלא מרוחקים יותר וקרובים אפילו לגבול, זה אמנם שקט ומרוחק אבל עושים כאשר רוצים לצאת לעיר וליהנות משלל האטרקציות שיש ויש לא מעט! אז צריכים למצוא חלופה והיא לנסוע במונית, רכב פרטי ואפילו תחבורה ציבורית. בדיוק בגלל זה מומלץ למצוא נופש באילת בזול במקום אירוח שיהיה במרחק הליכה ממקומות הבילוי כך הכל קרוב ואין צורך לשרוף את כל הזמן והכיס בלחפש אמצעי תחבורה שיביא אתכם למקום האטרקציה.

לסיכום: חופשה בארץ היא ללא ספק הוצאה כספית לא מבוטלת אבל מי אמר שזו גזירה? אפשר להוזיל עלויות רק אם יודעים כיצד? הטיפים הקטנים האלו יכולים לעזור לכם במציאת החופשה המושלמת מבלי לשבור קופת חיסכון שלכם או של הילדים.

להצעות והמלצות נוספות להוזלת עלויות בחופשה הקיץ הקרובה נשמח לסייע.