חדרי אירוח באילת בהשוואה למלון – חופשה מבלי לקרוע את הכיס

  • מחבר:
  • קטגוריה:בלוג

 

בא לכם לברוח מהשגרה היישר אל העיר הכי דרומית במדינה, העיר שאין בה מע"מ, יש חופים יפים, אנשים חמים ושפע של אטרקציות למבקרים בה. אבל מה? אתם רוצים חופשה שלא תקרע לכם את הכיס, ושיישאר לכם קצת כסף לבזבוזים ולפינוקים. למרבה המזל יש גם חדרי אירוח באילת שזולים משמעותית בהשוואה לבתי המלוןחדרי אירוח באילת

אילת היא העיר הכי תיירותית בישראל. היא יפה, היא מגניבה, כיפית, יש בה אווירה של חו"ל אפילו. ככזו היא מציעה לנופשים בה סקאלה רחבה של פתרונות לינה לכל סוג חופשה ולכל תקציב. אם אתם סמנכ"לים של חברת ענק תוכלו להתפנק בסוויטה נשיאותית בבית מלון חמישה כוכבים, אם אתם משפחה תוכלו למצוא מלונות בטווח מחירים משתנה, ואם איתרע מזלכם ויש לכם חשבון בנק שיותר עובר ממנו ופחות שב אז יש גם הוסטלים, אכסניות והלהיט המקומי: חדרי אירוח באילת.

מהם חדרי אירוח באילת ומתי הכי כדאי לנפוש?

למרבה הצער, לא כולם יכולים להרשות לעצמם לשכור חדר במלון. המחירים במלונות מתחילים אפילו בתקופת החורף מ-600 ₪ לחדר לזוג לא כולל ארוחת בוקר, ובקיץ אתם כמובן יכולים לתאר לעצמכם איך המחירים נוסקים עם המעלות ביחד. לכן הפתרון האידיאלי הוא לשכור חדר אירוח בדירת נופש. אנשים פרטיים רבים משכירים לנופשים בעיר חדרי אירוח בבתיהם או בדירות נופש שלמות, וגם המחירים של חדרים אלו זולים יותר אם בוחרים לנפוש בחורף או לא בתקופות חגים עמוסות.

חדרי אירוח באילת – הרבה יותר מרווחים

אם נפשתם כבר באילת בעבר עם בני משפחה או חברים בוודאי הבחנתם שהחדרים ברובם קטנים ולא נוחים לנופש משפחתי של כמה נפשות. משפחה עם שניים או שלושה ילדים ממש נדחסת בתוך חדר אחד קטן. לעומת חדרים במלונות, בדירות הנופש ובחדרי אירוח באילת יש הרבה יותר ספייס. לרוב יש סלון, יש מטבח ויש מספר חדרים כך שכל אחד מהחברים לחופשה יכול למצוא את השקט שלו ואת המקום שלו.

בקיצור, אם אתם רוצים לנפוש באילת אתם לא צריכים להיות בני משפחה של הברון דה רוטשילד. אתם פשוט צריכים לדעת באיזה תקופה של השנה הכי כדאי לנפוש ולהזמין חדר אירוח מראש.

הזמינו דירות נופש באילת מיאניס דירות עכשיו: