חופשת צלילה ואירוח ב"יאניס" דירות נופש באילת

  • מחבר:
  • קטגוריה:בלוג

ספורט הצלילה הופך בשנים האחרונות לפופולארי בקרב מבוגרים, בני נוער ואפילו כבילוי משפחתי בסופי שבוע, ובמהלך חופשת הקיץ. אין ספק שצלילה היא חוויה מרעננת ומיוחדת ומספקת רגעים מופלאים בעולם שקט וקסום… מי שמחפש לשלב חופשה עם צלילה – אין מקום טוב יותר בישראל לעשות זאת מאשר באילת.

apartments for rent in eilat

קורס צלילה באילת – מה מיוחד בזה?

קורס צלילה באילת הוא היחידי בישראל שמתבצע במים הצלולים והנקיים של הים האדום, ולא במים המזמינים פחות של הים התיכון. יש סיבות נוספות לבחור באילת: הדגה בים האדום היא מגוונת להדהים, וזנים רבים של דגים שוחים במים שנגישים בקלות גם לצוללנים מתחילים ולמתלמדים בקורסי צלילה.

באיזה קורס צלילה באילת כדאי לבחור?

אם טרם עשיתם קורס צלילה באילת או בכלל, אתם צריכים להירשם לקורס למתחילים (קורס צלילה כוכב ראשון החל מגיל 12). שם תלמדו על ציוד הצלילה, על הים, על בטיחות, נהלים וטכניקות צלילה שונות. הקורס מעניק מה שנקרא "כוכב אחד". אבל לא מדובר רק בחווית לימודים – בכל ערב, אחרי הלימודים והצלילות תוכלו לצאת לבלות בפאבים, בברים, במסעדות ובמועדונים הנוצצים והמלהיבים של העיר.

מתכננים חופשה באילת? אולי יעניין אתכם לקרוא על:

אין כמו אילת

השילוב של הבילוי עם הצלילה הופך את אילת ליעד שצוללנים חובבים ומקצוענים לא יכולים לוותר עליו. קורס צלילה באילת הוא הרבה יותר מסתם קורס צלילה – המתקנים בעיר הם הטובים ביותר בישראל, התנאים הם מושלמים, ובמקום לסיים את הערב בבית במיטה כחלק משגרת היום-יום, יוצאים לבלות עד אור הבוקר, לפני שחוזרים למחרת לצלול שוב. תענוג.

מיקום

כל אחת מדירות הנופש של "יאניס" ממוקמת במרחק נסיעה קצר מהחוף הדרומי, שבו נמצאים כל מועדוני ואתרי הצלילה. ובנוסף, ניתן להגיע למרכז התיירות בהליכה רגלית קצרה, שם נמצאים פאבים, מועדונים ומסעדות.

יניב, הבעלים של "יאניס" דירות נופש באילת, שבעברו היה מדריך צלילה עם ותק של שנים רבות,  ישמח לתת לכם המלצות והנחות גם בתחום הצלילה: קורסים, צלילות היכרות, אתרי צלילה ושנירקול הכי שווים שיש ועוד.