אכסניות באילת מחירים

כולם חולמים על חופשה נהדרת באילת, אך ישראלים רבים שכבר שהו בבתי המלון בעיר מחפשים אחר אפשרות אחרת, ביתית ויוצאת דופן. עד מהרה מתברר שההיצע הקיים בעיר מתקשה להעמיד מקומות לינה ושהייה ברמה גבוהה ביותר ובמחירים שפויים. לכן, כדאי שתכירו את הדירות של יאניס, המהוות פתרון מושלם לחופשות מכל סוג, החל בנופש רומנטי, דרך משפחות בהרכב מלא ועד לקבוצת חברים היוצאת לבלות במשותף.

הדירה שעושה את החופשה

מרפסת
yanis apartments for rent – eilat

חשוב להבין שקיים טווח נרחב של אפשרויות לינה באילת, בעיר הנופש הנצחית, וכאשר תחפשו אחר אכסניות באילת מחירים שונים יופיעו לנגד עיניכם. ואולם, לצד העלויות יש כמובן לתת את הדעת גם על איכותה של הדירה, מיקומה, עיצובה ואבזריה. קחו לדוגמא את דירת הנופש "פארוס" של יאניס, בית קרקע השוכן במיקום נדיר ושקט מחוץ להמולת העיר, אך במרחק דקות ספורות מכל האטרקציות הנהדרות כמו שמורת האלמוגים וריף הדולפינים.

אכסניות באילת – להיות באילת כמו בחו"ל

אם כבר רשמתם בגוגל "אכסניות באילת מחירים" בוודאי קיבלתם אינספור תוצאות, אך כולן עומדות בגדר המוצר הישראלי המוכר לעייפה. לכן, חשוב לדעת שהדירות של יאניס מעניקות לכם אפשרות אחרת של שהייה בעיר באווירה של חו"ל. קחו לדוגמא את דירת "ים" ששמה מגיע מעיר החוף הדרומית שבמרוקו, גם היא בית קרקע פרטי ממש כמו דירת "פארוס". יחד עם זאת, "ים" מציעה לכם חופשה  אחרת עם דירה המעוצבת בסגנון מרוקאי, בה כל חדר מאופיין באווירה ייחודית, ומזכיר את הכנסת האורחים הנהדרת של העם הצפון-אפריקאי. בתוך כך, תוכל ליהנות מכל האבזרים והפינוקים שהוזכרו לעיל, וגם מ- 2 חדרי שירותים עם אמבטיה ו- 3 חדרי שינה שאחד מהם נמצא בקומה העליונה ומקנה פרטיות מוחלטת משאר חלקי הבית.

לפרטים נוספים והזמנות
רוצים לשמוע פרטים נוספים או להזמין את אחת הדירות של יאניס? פנו אלינו עוד היום באמצעות האתר או התקשרו לטלפון 0526097906.