אירוח משפחתי: חופשה משפחתית באילת

דירות משפחתיות באילת

דירות נופש באילת למשפחה הן אידיאליות לאירוח משפחתי, למשפחות המגיעות לנפוש באילת.

עם דירות נופש באילת למשפחה, בניגוד לחדר בבית מלון, יש מספר חדרי שינה מרווחים וחדר שינה ראשי עם שירותים ואמבטיה נפרדים, בסלון ניתן ליהנות יחד מצפייה בסרטים (dvd,כבלים) בטלוויזית LCD. וכך יש מרחב לבלות ביחד במהלך חופשה משפחתית באילת, שהיא יותר איכותית, מגבשת ומהנה.

דירות נופש באילת למשפחה עם חצר מרווחת לכל דירת נופש – עם שולחן אוכל, פינת ברביקיו, ופרטיות מוחלטת – המאפשרת לבלות חופשה משפחתית באילת באווירה מושלמת וקסומה. לעוד מידע על אירוח משפחות באילת והדירות של יאניס.

יתרונות אלו של יחידות נופש באילת למשפחות, לא יוכל אף בית מלון לספק לכם תמורת כספכם. המחיר למשפחות, ב"יאניס דירות נופש" הוא מיוחד, הוגן והמשתלם ביותר עבור המשפחה שלך.

המיקום הוא "אמדר ווילי'ג" ממש באזור הכי קרוב לים הטיילת וקניון מול הים, אזור שקט ורגוע של בתי קרקע פרטיים. אירוח משפחות באילת בו לילדים ישנו גן שעשועים צמוד לבתי הנופש וכמובן חנייה בשפע צמודה לדירת אירוח. ניתן להגיע לאזור המלונות וחוף הים במרחק של פחות מ 5 דקות הליכה.

דירות הנופש פארוס, ויסטה, אילת, סיני, ים וסוף הוכנו עבורכם באהבה, והן מוכנות לתת לכם את הייחודיות המאפיינת את תרבות הכנסת האורחים, שאפשר לפגוש רק באילת. אז נפגש באילת ארץ השמש והרוח הנצחית של ישראל.

רוצים להתפנק בחופשה זוגית באילת בלי המשפחה? לחצו כאן!

דירות נופש באילת למשפחה